PREP isadele “Toetavatel õlgadel” 25.03 ja 08.04 kell 10-18, Tallinn, Weizenbergi 6-2. Koolitajad Karmen Maikalu ja Andres Sild.

Toetavatel õlgadel On My Shoulders (OMS) on tugevustel põhinev kogemuslik programm, mis on loodud selleks, et anda erineva taustaga isadele tõhusad vahendid isaks olemiseks. OMS ei ole iseenesest lapsevanemate koolitus, vaid see on kogemuslik õppeprotsess, mis rõhutab suhteoskusi, tõstab eneseteadlikkust, käsitleb emotsioone, soodustab teadlikke valikuid (otsustamine, mitte libisemine) ja julgustab osalejaid väärtustama ennast isana ja mehena.

OMS keskendub suhete põhiväärtustele, nagu pühendumus, austus ja tervislik kiindumus. Samuti ka praktilistele oskustele, mis võimaldavad tõhusat lapsevanemaks olemist ja paremaid suhteid üldiselt. Sotsiaalteaduslikud uuringud toetavad ideed, et paranenud toimimine ühes eluvaldkonnas kandub üle ka teistesse valdkondadesse. Seetõttu peaksid isad, kes töötavad läbi programmi materjali, saama kasu erinevates eluvaldkondades. Veel üks peamine idee, mis läbib kogu programmi, on tänuliku suhtumise edendamine. Iganädalaste tänulikkuse harjutuste kaudu julgustatakse isasid keskenduma asjadele, mille eest nad oma elus tänulikud on. Positiivse psühholoogia valdkonna uuringutulemused kõnelevad elus tänulikkuse tundmise olulisusest, mõtisklemisest ja teadlikkuse avardamisest asjade üle, mis muudavad elu heaks.

Teadlased väidavad, et eluterved suhted, tegevused, mis panevad inimesi keskenduma millelegi endast suuremale, ning elus mõtestatuse ja eesmärgitunnetuse omamine on õnnelik olemise olulise elemendid. Programm aitab isadel rajada ja avardada oma sidemeid asjadega, mis muudavad elu ja inimsuhted paremaks.

Koolitused sisaldavad õppematerjale ja kohvipause. Osalejatele väljastatakse tunnistus koolituse läbimise kohta.

 • 00

  päeva

 • 00

  tundi

 • 00

  minutit

 • 00

  sekundit

Broneeri koolitus

Tavapilet
Saadaval pileteid: 30

Koolituse tavahind 250€/inimene

Antud koolitus on juba välja müüdud. Vali teine koolitus või kuupäev.

Kuupäev

25 märts 2023 - 08 apr. 2023

Aeg

10:00 - 18:00

Koolituskoht

Tallinn, Harjumaa
Koolituse kategooriad

Koolitaja

Karmen Maikalu

Koolitaja

Andres Sild
REGISTREERU

Värsked postitused

Categories